Acasă » ANUNŢURI » Direcția de Servicii Publice – intervenții programate pentru săptămâna 9 – 13 august 2021

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐫𝐞𝐩𝐚𝐫𝐚𝐭̦𝐢𝐢 𝐜𝐮𝐫𝐞𝐧𝐭𝐞 𝐩𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐭𝐞𝐚 𝐜𝐚𝐫𝐨𝐬𝐚𝐛𝐢𝐥𝐚̆ 𝐚 𝐬𝐭𝐫𝐚̆𝐳𝐢𝐥𝐨𝐫:
⚪ Tudor Vladimirescu – așternere mixtură asfaltică;
⚪ Vasile Lupu – frezare îmbrăcăminte bituminoasă, așternere mixtură asfaltică.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐜𝐮𝐫𝐚̆𝐭̦𝐚𝐫𝐞 𝐬̦𝐚𝐧𝐭̦𝐮𝐫𝐢 𝐩𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮 𝐬𝐜𝐮𝐫𝐠𝐞𝐫𝐞𝐚 𝐚𝐩𝐞𝐥𝐨𝐫 𝐩𝐥𝐮𝐯𝐢𝐚𝐥𝐞 𝐩𝐞 𝐬𝐭𝐫𝐚̆𝐳𝐢𝐥𝐞: RAAL, Filip Cristian Petru, Busuiocului, Valea Căstăilor.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐜𝐮𝐫𝐚̆𝐭̦𝐚𝐫𝐞 𝐚 𝐚𝐥𝐛𝐢𝐞𝐢 pârâului Valea Jelnei.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐫𝐞𝐩𝐚𝐫𝐚𝐭̦𝐢𝐢 𝐚𝐥𝐞𝐞𝐚 𝐩𝐢𝐞𝐭𝐨𝐧𝐚𝐥𝐚̆ 𝐬̦𝐢 𝐫𝐨𝐧𝐝𝐨𝐮 𝐩𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮 𝐟𝐥𝐨𝐫𝐢:
⚪ Grădinița nr. 6;
⚪ Aleea Șieului nr. 11 B.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐫𝐞𝐩𝐚𝐫𝐚𝐭̦𝐢𝐢 𝐳𝐨𝐧𝐞 𝐚𝐟𝐞𝐜𝐭𝐚𝐭𝐞 𝐜𝐚 𝐮𝐫𝐦𝐚𝐫𝐞 𝐚 𝐞𝐱𝐞𝐜𝐮𝐭̦𝐢𝐞𝐢 𝐥𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢𝐢 𝐝𝐞 𝐞𝐱𝐭𝐢𝐧𝐝𝐞𝐫𝐞 𝐚 𝐢𝐥𝐮𝐦𝐢𝐧𝐚𝐭𝐮𝐥𝐮𝐢 𝐩𝐮𝐛𝐥𝐢𝐜 pe str. Narciselor.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐫𝐞𝐩𝐚𝐫𝐚𝐭̦𝐢𝐢 𝐩𝐫𝐢𝐧 𝐚𝐬̦𝐭𝐞𝐫𝐧𝐞𝐫𝐞 𝐦𝐢𝐱𝐭𝐮𝐫𝐚̆ 𝐚𝐬𝐟𝐚𝐥𝐭𝐢𝐜𝐚̆ în curtea imobilului din str. Alexandru Odobescu nr. 17 – Palatul Copiilor.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐞𝐱𝐞𝐜𝐮𝐭̦𝐢𝐞 𝐥𝐢𝐦𝐢𝐭𝐚𝐭𝐨𝐫 𝐩𝐞𝐧𝐭𝐫𝐮 𝐫𝐞𝐝𝐮𝐜𝐞𝐫𝐞𝐚 𝐯𝐢𝐭𝐞𝐳𝐞𝐢 pe str. Industriei.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐫𝐞𝐩𝐚𝐫𝐚𝐭̦𝐢𝐢 𝐥𝐚 𝐢𝐦𝐨𝐛𝐢𝐥𝐞𝐥𝐞:
⚪ Creșa nr. 6 – Aleea Basmului nr. 1A;
⚪ Grădinița „Dumbrava Minunată” – str. Ecaterina Teodoroiu, nr. 2-4.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐢̂𝐧𝐭𝐫𝐞𝐭̦𝐢𝐧𝐞𝐫𝐞 𝐥𝐚 𝐬𝐩𝐚𝐭̦𝐢𝐢𝐥𝐞 𝐝𝐞 𝐣𝐨𝐚𝐜𝐚̆: Grădinilor nr. 4-6, C.R. Vivu bl. 12, C.R. Vivu bl. 15, Parcului nr. 21, Aleea Macului bl. 1, Aleea Macului bl. 2, Sărata nr. 259, Viișoara – blocuri ANL, Viișoara spre Haidenfeld, Parc municipal – Casa Emma, Avram Iancu nr. 9.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐫𝐞𝐩𝐚𝐫𝐚𝐭̦𝐢𝐢 𝐟𝐨𝐢𝐬̦𝐨𝐫: Parc Subcetate.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐦𝐨𝐧𝐭𝐚𝐫𝐞 𝐢𝐧𝐝𝐢𝐜𝐚𝐭𝐨𝐚𝐫𝐞 𝐫𝐮𝐭𝐢𝐞𝐫𝐞 „Parcare de reședință” pe străzile: Romană bl. 9 = 1 buc., Andrei Mureșanu = 1 buc.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐫𝐞𝐩𝐚𝐫𝐚𝐭̦𝐢𝐢 𝐩𝐞 𝐭𝐫𝐚𝐬𝐞𝐮𝐥 𝐭𝐮𝐫𝐢𝐬𝐭𝐢𝐜 „Axa breslelor” între B-dul Republicii și Parcul municipal.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐩𝐫𝐚̆𝐬̦𝐢𝐫𝐞 𝐚𝐫𝐛𝐮𝐬̦𝐭𝐢 𝐬̦𝐢 𝐭𝐫𝐚𝐧𝐝𝐚𝐟𝐢𝐫𝐢 în sensurile giratorii DN 17 – Calea Clujului, Drumul Cetății – Subcetate; Piața Centrală nr. 6, Parcul „Avram Iancu”.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐝𝐞𝐟𝐫𝐢𝐬̦𝐚𝐫𝐞 𝐚 𝐯𝐞𝐠𝐞𝐭𝐚𝐭̦𝐢𝐞𝐢 𝐢̂𝐧 𝐚𝐥𝐛𝐢𝐚 𝐩𝐚̂𝐫𝐚𝐢𝐞𝐥𝐨𝐫, 𝐢̂𝐧 𝐳𝐨𝐧𝐞𝐥𝐞: Valea Rusului, Sigmir.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐜𝐨𝐬𝐢𝐫𝐞 𝐠𝐚𝐳𝐨𝐧: Grădinița nr. 3, Aleea Plăieșului nr. 41.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐭𝐚̆𝐢𝐞𝐫𝐢 𝐜𝐨𝐫𝐞𝐜𝐭̦𝐢𝐞 𝐚𝐫𝐛𝐨𝐫𝐢: Octavian Goga bl. 3, Andrei Mureșanu, Vasile Pârvan, Împăratul Traian, Poligonului.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐞𝐥𝐚𝐠𝐚𝐣 𝐚𝐫𝐛𝐨𝐫𝐢: str. Ecaterina Teodoroiu.

𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭𝐚𝐫𝐞 𝐠𝐫𝐚̆𝐦𝐞𝐳𝐢 𝐝𝐞𝐬̦𝐞𝐮𝐫𝐢 𝐯𝐞𝐠𝐞𝐭𝐚𝐥𝐞 𝐝𝐢𝐧 𝐳𝐨𝐧𝐞𝐥𝐞: DN17 – Calea Clujului, Drumul Cetății – Subcetate, Piața Centrală nr. 6, Parcul „Avram Iancu”, Octavian Goga bl. 3, Andrei Mureșanu, Vasile Pârvan, Împăratul Traian, Poligonului, Grădinița nr. 3, Valea Rusului, Sigmir.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐝𝐞𝐳𝐢𝐧𝐬𝐞𝐜𝐭̦𝐢𝐞 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐢𝐨𝐚𝐫𝐚̆ 𝐥𝐚:
⚪ Asociația de proprietari Octavian Goga B1, sc. A;
⚪ Asociația de proprietari Octavian Goga B2, sc. A;
⚪ Asociația de proprietari Octavian Goga B3, sc. A;
⚪ Asociația de proprietari Octavian Goga A1, sc. A, B, C;
⚪ Asociația de proprietari Octavian Goga A3, sc. A, B, C;
⚪ Asociația de proprietari Octavian Goga A4, sc. A, B, C;
⚪ Asociația de proprietari Octavian Goga A5, sc. A, B, C;
⚪ Asociația de proprietari Împăratul Traian nr. 53, sc. A, C, D, F, G, H, I;
⚪ Asociația de proprietari Împăratul Traian nr. 58, sc. A, B, C;
⚪ Asociația de proprietari Împăratul Traian C1, sc. A, B;
⚪ Asociația de proprietari Împăratul Traian C, sc. A, B;
⚪ Asociația de proprietari Independenței nr. 2, bl. 2 sc. A;
⚪ Asociația de proprietari Independenței E1 – bl. 52 sc. A, B, C, D;
⚪ Asociația de proprietari Iosif Vulcan C2, bl. C2 sc. A, B;
⚪ Asociația de proprietari Șoimilor 3, bl. 3 sc. A, B, C, D.

𝐋𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐫𝐢 𝐝𝐞 𝐝𝐞𝐳𝐢𝐧𝐬𝐞𝐜𝐭̦𝐢𝐞 𝐞𝐱𝐭𝐞𝐫𝐢𝐨𝐚𝐫𝐚̆ 𝐥𝐚 𝐬𝐩𝐚𝐭̦𝐢𝐢𝐥𝐞 𝐯𝐞𝐫𝐳𝐢 𝐬̦𝐢 𝐯𝐞𝐠𝐞𝐭𝐚𝐭̦𝐢𝐚 𝐝𝐢𝐧 𝐳𝐨𝐧𝐞𝐥𝐞:
⚪ Octavian Goga bl. B1 sc. A; bl. B2 sc. A; bl. B3 sc. A; bl. A1 sc. A, B, C; bl. A3 sc. A, B, C; bl. A4 sc. A, B, C; bl. A5 sc. A, B, C;
⚪ Împăratul Traian bl. 53 sc. A, C, D, F, G, H, I; bl. 58 sc. A, B, C; bl. C1 sc. A, B; bl. 39 sc. A, B;
⚪ B-dul Independenței bl. 2, sc. A; bl. 52 sc. A, B, C, D;
⚪ Iosif Vulcan bl. C2 sc. A, B;
⚪ Aleea Șoimilor bl. 3 sc. A, B, C, D.