Acasă » ANUNŢURI » Concurs pentru ocuparea a două funcții la Biroul Administrativ

Concurs pentru ocuparea a două funcții la Biroul Administrativ

Primăria municipiului Bistrița anunță organizarea concursului pentru ocuparea a două funcții contractuale pe durată nedeterminată de îngrijitor la Biroului Administrativ din cadrul aparatului de specialitate al primarului.
Dosarele de înscriere se pot depune până la data de 01.07.2021, între orele 8.30 – 16.00 de luni până joi și, respectiv vineri între orele 8.30 – 13.30, la sediul Primăriei municipiului Bistrița din Piața Centrală, nr. 6.
Condițiile de participare la concurs, bibliografia și fișa postului sunt afișate la sediul primăriei precum și pe site:

Concurs de recrutare în data de 14.07.2021 pentru ocuparea a două funcții contractuale de execuție de îngrijitor la Biroul administrativ