Reluare procedură: achiziție publică de servicii având ca obiect: «Servicii de     elaborare a documentațiilor   tehnico-economice aferente obiectivului de investiții        ”Coridor verde de mobilitate urbană în Centrul istoric al Municipiului Bistrița».

Municipiul Bistrița, în calitate de Autoritate contractantă, organizează în data de 15 martie 2022, ora 15:00, procedura simplificată, pentru atribuirea contractului de achiziție publică de servicii având ca obiect: «Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico-economice aferente obiectivului de investiții ”Coridor verde de mobilitate urbană în Centrul istoric al Municipiului Bistrița».                                                                                                                                   Documentația de atribuire a fost publicată și poate fi consultată accesând următorul link: http://www.e-licitatie.ro/pub/notices/simplified-notice/v2/view/100151362   Documentația de atribuire este atașată Anunțului de participare simplificat nr. [SCN1101207/15.02.2022] și cuprinde toate informațiile necesare pentru elaborarea ofertei.

Data limită pentru depunerea ofertelor este 15 martie 2022, ora 15:00, în SEAP.                                                                                                                            Relații suplimentare se pot obține la Serviciul Achiziții Publice din cadrul Primăriei Municipiului Bistrița, str. Gheorghe Șincai nr. 2, județ Bistrița-Năsăud, persoana responsabilă, dna Ioana-Teodora Boldor, telefon: 0263-224.917, fax: 0263-237.323, adresa de e-mail: achizitii.publice@primariabistrita.ro.